Buzdolabı Teknik Servis

Power Teknik ekibimiz Antalya merkez ilçelerinde tüm buzdolabı markaları için teknik servis hizmetini profesyonel ekibimizle sağlamaktadır. Yılların bizlere kattığı deneyim, tecrübe ve bilgi birikimi ile makine markası fark etmeden tüm arıza, tamir, bakım ve onarım işlemlerinizi gideriyoruz. 

Buzdolabınızın arkasında su birikmesi, buzdolabının yanının ısınması, motorun sesli çalışması gibi bir çok farklı problemle baş başa kalan müşterilerimiz için hızlı çözümler sunmaktayız. Bazı buzdolapları Antalya gibi sıcak iklimlerde aşırı ısınma yapmaktadır. Bunun nedeni motordan da olabilmekte, bazende kullanıcı hatası olabilmektedir. Bu gibi sorunların tespiti için alanında uzman olan ekiplerimiz hemen sorununuzu tespit edip, çözümler sunmaktadır.

Antalya Buzdolabı Teknik Servis Ücretleri Ne Kadar?

Beyaz eşyalarda her cihazın gösterdiği sorun farklı olabileceği gibi kronik sorunları olan buzdolapları da olmaktadır. Sizlere buzdolabı tamir fiyatlarını doğru bir şekilde verebilmemiz için öncelikle sorunun neyden kaynaklandığını bizlere anlatmanız ve ekibimizinde sorununuza teşhis koyması gerekmektedir. Bu yüzden buzdolabınızla ilgili bir problem yaşıyorsanız hemen bize anlatarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin

Fiyat bilgisi, onarım, tamir, bakım hizmetimiz hakkında bilgi için bizi arayın.
Hizmet Bölgelerimiz

Antalya Teknik Servis