Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Beyaz eşya teknik servis olarak profesyonel ekibimiz ile Antalya genelinde tüm marka çamaşır makinelerinin teknik servis hizmetini sunmaktayız. Çamaşır makineniz için alanında uzman, yeterli bilgi ve deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla arıza, tamir, bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız. 

Çamaşır makinenizin kazan tamiri, kireç temizliği, ön fitil değişimi ve kapak arızaları, anakart değişimi gibi tüm işlemleri hızlı bir şekilde yapmaktayız. Tüm çamaşır makineleri için sizleri zorlamayacak ve uzun soluklu arıza çıkarmayacak şekilde kullanmanız için çözümler üretmekteyiz.

Antalya Çamaşır Makinesi Teknik Servis Fiyatları

Power Teknik beyaz eşya teknik servisi olarak çamaşır makinesi tamir ücretleri konusunda daima müşterimizin cebini düşünerek işlem yapmaktayız. Çamaşır makinesi arızalarında sorunun ne olduğu fiyat konusununda oldukça önem arz etmektedir. Çünkü sorununuz çok basit bir fitil değişikliği de olabileceği gibi anakart veya elektronik bir arıza yüzünden de olabilir. 

Bu yüzden çamaşır makinesi onarım, tamir ve bakım için fiyat almanız için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sizler için en uygun fiyatı çıkarıp hemen sorununuzu gidermek için işe başlayabiliriz. Tek yapmanız gerekn bizimle iletişime geçmek.

Hemen İletişime Geçin

Fiyat bilgisi, onarım, tamir, bakım hizmetimiz hakkında bilgi için bizi arayın.
Hizmet Bölgelerimiz

Antalya Teknik Servis