Klima Teknik Servis

Servisimiz Antalya merkez ilçelerinde her türlü ısıtma ve soğutma cihazlarının hizmetini vermektedir. Tüm klima markaları için teknik servis hizmeti sunarak, müşterilerimiz için en kolay ve maliyeti düşük çözümler sunmaktayız.

Yılların bizlere verdiği bilgi, tecrübe ve deneyim ile klima markası fark etmeksizin tüm salon tipi klima, tavan tipi klima arıza, tamir, bakım ve onarım işlerinizi yapıyoruz. Servise gelen tüm personellerimiz alanlarında uzman ve deneyimli klima servis ekipleridir. Sorununuz her ne olursa olsun çözüm üreterek sizlere yardımcı olmaktayız. 

Yaz aylarında önce klima filtresi temizliği ve bakımını yaptırmayı ihmal etmeyiz. Klimanıza bakım yaptırdığınızda hem daha iyi verim alacak hemde elektrik faturanız daha düşük gelecektir. Bakımı ve temizliği yapılmamış klimalar soğutma ve ısıtma işlemleri sırasında performanslı çalışmayarak zorlanacak ve daha çok elektrik tüketimine neden olacaktır.

Antalya Klima Teknik Servis Ücretleri Ne Kadar?

Klima bakım ve onarım olsun, yedek parça değişikliği olsun tüm bu işlemlerde teknik servis ücretleri farklılık göstermektedir. Ayrıca servisimiz klima montajı ve taşıma işleminizi de yapmaktadır. Dolayısıyla alacağınız hizmete göre bu fiyatlar değişiklik göstereceği için fiyat bilgisini en sağlıklı sorununuzu duyduktan sonra verebiliriz. Bu yüzden hemen bizi arayarak klima montajı, temizliği için fiyat alabilirsiniz. Sizlere en uygun ve uzun soluklu işlemleri en uygun fiyatlara yapacağımızın garantisini verebiliriz. 

Hemen İletişime Geçin

Fiyat bilgisi, onarım, tamir, bakım hizmetimiz hakkında bilgi için bizi arayın.